Menu

Infiniti QX30 Luxe Tech – luksusowa uniwersalność

9 lutego, 2021 - Biznes
Infiniti QX30 Luxe Tech – luksusowa uniwersalność

Japoński samochód Infiniti QX30 Luxe Tech jest to model auta, który sprawdzi się w każdym warunkach – w drodze do pracy, podczas wycieczki na miasto z rodziną, a także w trakcie dalekiej podróży autostradą.

Wygląd pojazdu jest charakterystyczny, pełen dynamicznych krzywizn, które cieszą oko. Jest to jeden z najładniejszych samochodów, jakie do tej pory powstały. Komfort użytkowania też należy do bardzo wysokich – wygodne, przestronne siedzenia, piękna stylistyk wnętrza, a do tego inteligentny system pokładowy Infiniti InTouch, dzięki któremu połączysz swój samochód ze smartfonem. Auto posiada napęd na cztery koła, rozpędza się do setki w 7,3 sekundy. Pojemność silnika benzynowego wynosi dwa litry, moc – 430 KM. Skrzynia biegów jest w pełni automatyczna. Co więcej, Infiniti QX30 Luxe jest bardzo bezpiecznym samochodem dzięki użyciu w procesie produkcji nieomal niezniszczalnej stali, a także dzięki niesamowitej strefie zgniotu – zarówno z tyłu, jak i z przodu auta.

Infiniti QX30 Luxe Tech – luksusowa uniwersalność

Jeszcze cię nie przekonaliśmy, że to auto to ideał?

Jeśli wahasz się, czy ten samochód jest odpowiedni dla ciebie, polecamy wynająć je na kilka dni (lub dłużej, kwestia ustaleń) od wypożyczalni Mestenza. Sprawdzi się także w trakcie biznesowej delegacji w innym mieście albo podczas wieczoru kawalerskiego. Uwierz: gdy wsiądziesz choć raz za kierownicę Infiniti QX30 Luxe Tech, natychmiast się zakochasz w tym pięknie i komforcie.

Wypożyczalnia luksusowych aut Mestenza, którą powołał do życia Rafał Grzebin, zapalony fan ponadstuletniej historii motoryzacji, przykłada wielką wagę do obsługi i zadowolenia klienta, więc możesz zamówić auto już na poziomie naszej strony internetowej (oczywiście jeśli wolisz zadzwonić, też mamy taką możliwość). Możemy dostarczyć samochód na obszarze całej Polski. Nasi klienci otrzymują wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące auta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.