Menu

Jak odbudować ubytki w jamie ustnej?

31 grudnia, 2020 - Biznes
Jak odbudować ubytki w jamie ustnej?

Rewelacyjną metodą, pozwalającą na odbudowanie ubytków w jamie ustnej stanowią implanty.

Pozwalają one na odbudowanie braków pojedynczych jak i bardziej rozległych, dzięki prowadzonym badaniom nad tą metodą, implanty coraz rzadziej odrzucane są przez organizm pacjenta, a rany powstałe podczas zabiegu coraz szybciej się goją i nie pociągają za sobą nieprzyjemnych powikłań. Obecnie implanty wytwarzane są z bardzo wytrzymałych materiałów, w końcu muszą nam służyć przez wiele lat, nie mogą się łatwo łamać czy też kruszyć podczas jedzenia. Szczególnie dobrym sposobem na odzyskanie wspaniałego uśmiechu są implanty. Metoda uzupełniania ubytków za pomocą implantów pozawala na rekonstrukcję pojedynczych ubytków, jak i na uzupełnienie kilku braków, aż po całkowite uzupełnienie całej jamy ustnej. Implant w żaden sposób nie różni się od naturalnego zęba, dzięki czemu jest całkowicie niewidoczny pośród naturalnych zębów. Dlatego też implanty zdobywają coraz większą popularność, wiele osób uzupełnia swoje ubytki oczywiście muszą być w kolorze takim jak reszta naszych zębów. Jak odbudować ubytki w jamie ustnej?

Przed założeniem implantów trzeba oczywiście dokładnie zmierzyć nasza szczękę, kształt implantu powinien być bardzo dobrze dobrany.

Wszystkie implanty muszą pasować do reszty naszych zębów i nie mogą się odróżniać. Doskonałą metodą rekonstrukcji są implanty. Pozwalają one na uzupełnienie nie tylko pojedynczego zęba, ale i na całkowite zrekonstruowanie całego uzębienia. Implanty w żaden sposób nie różnią się od naszych naturalnych zębów, dzięki czemu wszystkie uzupełnione braki za pomocą implantów wyglądają niezwykle naturalnie i są całkowicie niezauważalne. Nowoczesne implanty bardzo rzadko zostają odrzucane przez organizm pacjenta, wszystkie powstałe podczas zabiegu założenia implantów szybko się goją, nie powodują powikłań czy też stanów zapalnych. Dzięki temu pacjent w krótkim czasie odzyskuje pełna sprawność i dobre samopoczucie. Wiecej na temat implantów można przeczytać na stronie: https://galeriapieknakazimierz.pl/kiedy-warto-wybrac-implanty-zebow/.