Menu

Jakie usługi naprawcze może zrealizować pomoc drogowa na miejscu?

28 grudnia, 2020 - Biznes
Jakie usługi naprawcze może zrealizować pomoc drogowa na miejscu?

Firmy świadczące usługi holowania pracują przez 24 godziny na dobę, ponieważ nasze auto może odmówić posłuszeństwa w dowolnej chwili.

Czasem firmy z tej branży mogła naprawić nasze auto na miejscu, bez potrzeby wzywania lawety. Może być to przykładowo problem z brakiem bezpiecznika, czy też poluzowanym, układem wydechowym, jednak nie posiadamy odpowiednich części, które tak naprawdę wiele nie kosztują, jednak trzeba je zakupić w specjalistycznym sklepie. Kiedy w trasie zabraknie nam paliwa, także możemy wezwać pomoc drogową, która dowiezie nam odpowiednie paliwo w kanistrze. Do innych usług może także należeć wymiana paska klinowego, oczywiście w tym przypadku trzeba dokładnie podać model i rocznik naszego auta. Jakie usługi naprawcze może zrealizować pomoc drogowa na miejscu?

Będzie to także nieoceniona pomoc w przypadku spalenia żarówki, czy też wymianie bezpieczników, pamiętajmy że według przepisów należy mieć włączone światła przez całą dobę.

Pomoc drogowa posiada także kable rozruchowe dzięki czemu pozwoli na rozruch silnika w ziemie. Może się także zdarzyć że przez nieuwagę zatankujemy złe paliwo do naszego auta, wówczas pomoc drogowa, zabierze nasz samochód lawetą do serwisu samochodowego. Trzeba bowiem pamiętać że jeżeli nalejemy złego paliwa, nie powinniśmy uruchamiać silnika, aby nie znalazło się ono w obiegu w naszym silniku. Kiedy zatrzaśniemy kluczyki w naszym samochodzie, możemy mieć duży problem, jednak specjaliści którzy pracują w firmach zajmujących się holowaniem pojazdów przyjdą nam z pomocą i otworzą zatrzaśnięty pojazd. Trzeba będzie oczywiście udowodnić że jesteśmy jego właścicielem. W przypadku kiedy naprawy wymagają jednak specjalistycznego sprzętu lub też części, wówczas nasz pojazd zostanie zabrany na lawetę i przewiedziony do serwisu samochodowego. Kierowca i pasażerowi mogą zostać zawiezieni do hotelu niedaleko zakładu naprawczego, lub też może zostać podstawione auto zastępcze. Kiedy będziemy chcieli zadzwonić po pomoc drogową możemy w smartfonie sprawdzić szybko opinie w internecie i wybrać takie usługi jak pomoc drogowa 24h Wrocław – auto-pomoc-24h.pl.