Menu

Zdecyduj jaki krój kurtki będzie dla ciebie odpowiedni

21 listopada, 2020 - Moda
Zdecyduj jaki krój kurtki będzie dla ciebie odpowiedni

Wiele projektów kurtek z syntetycznym wypełnieniem na zimę jest projektowanych w eleganckim stylu i wyglądają one bardzo dobrze na kobiecej sylwetce.

Dodatkowym atutem może być pasek lub ściągacz w talii, ponieważ modelują sylwetkę sprawiając, że wygląda ona szczupło i smukło. Nowoczesne włókna wypełnienia są puste i przeznaczone do tworzenia kieszeni powietrznych prawie jak prawdziwy puch, co daje bardzo dobrą izolację przed zimnem. Wybierając nową kurtkę na zimę zwróć uwagę na takie szczegóły, jak regulacja kaptura i dołu, dwukierunkowy zamek główny oraz obszerne kieszenie, w tym jedna na piersi i jedna od wewnątrz. Dwukierunkowy zamek jest szczególnie ważny w modelach dłuższych, takich jak płaszcze pikowane, ponieważ ułatwiają poruszanie się i przykładowo wsiadanie i wysiadanie z samochodu. Kaptur to praktyczny element każdej zimowej kurtki damskiej, i jeśli chcemy mieć dodatkową ochronę przed zimnem i wiatrem, warto wybrać model z ocieplanym kapturem i z otokiem z futerka. Zdecyduj jaki krój kurtki będzie dla ciebie odpowiedni

Jeśli kurtka ma być bardziej uniwersalna i służyć nam przez cały sezon jesienno-zimowy, warto wybrać parkę z odpinanym ociepleniem z misia.

Wiele modeli ma również dodatkowe podpinki z futerka, które również można odpiąć, w ten sposób można kurtkę bezpiecznie uprać bez ryzyka zniszczenia. Jeśli chcesz jednak kupić ładną kurtkę puchową, która zapewni jeszcze więcej ciepła, przygotuj się na to, że będzie ona kosztowała znacznie więcej niż inne rodzaje kurtek, jak właśnie wspomniana wyżej parka czy kurtka z wypełnieniem syntetycznym. Weź jednak pod uwagę fakt, że kurtki z wypełnieniem z pierza nie są wodoodporne i łatwo nasiąkają wilgocią, zapewniają jednak najlepszą ochronę przed mrozem. Większość kurtek zimowych dostępnych obecnie w sprzedaży na stronie https://fasoni.pl jest bardziej swobodna i zorientowana na wydajność, jednak z pewnością znajdziemy modele nie tylko estetyczne, jak i funkcjonalne i zapewniające ciepło. Kurtki zimowe damskie z wypełnieniem syntetycznym wyglądają bardziej stylowo niż wiele droższych odpowiedników wypełnianych prawdziwym puchem.