Menu

Bądź kreatywny dzięki tym wskazówkom dotyczącym projektowania stron internetowych

5 lutego, 2020 - Biznes
Bądź kreatywny dzięki tym wskazówkom dotyczącym projektowania stron internetowych

Jeśli nie wiesz, czym jest projektowanie stron internetowych, na pewno nie jesteś w tym osamotniony.

Jest wiele osób, które albo nie wiedzą, co dokładnie oznacza projektowanie stron internetowych, albo jak ważna jest promocja firmy. Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać dobre tło na ten temat.Nie zaniedbuj kaskadowych arkuszy stylów. Korzystanie z arkusza stylów ułatwia nadanie wszystkim stronom witryny tego samego wyglądu i stylu. Zmniejsza również rozmiar pliku stron, ponieważ plik CSS można uzyskać raz na serwerze, a następnie z lokalnej pamięci podręcznej użytkownika.Umieść link do strony głównej na każdej stronie swojej witryny. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, jest stworzenie graficznego tytułu strony, który można umieścić na wszystkich stronach. Internauci są przyzwyczajeni do klikania grafiki, aby wrócić do domu, więc poruszanie się po witrynie nie będzie wymagało nauki.Chociaż często można zobaczyć www. na początku adresu URL witryny powinieneś spróbować upewnić się, że możesz uzyskać dostęp do swojej witryny, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ją dołączyć, czy nie. Ułatwi to każdemu dostęp, niezależnie od tego, jak to wpiszą.Zawsze upewnij się, że przekazujesz znaczącą informację zwrotną, ponieważ to właśnie tworzy komunikację między witryną internetową a jej odwiedzającymi. Na przykład, jeśli działanie podjęte przez użytkownika spowoduje błąd, nie wyświetlaj po prostu „wystąpił błąd”. Zamiast tego podaj komunikat wyjaśniający, co się stało i w jaki sposób użytkownik może naprawić błąd, podejmując inne działanie. Bez tej informacji zwrotnej odwiedzający będą bardziej sfrustrowani i po prostu zrezygnują, opuszczając Twoją witrynę.Aby przyciągnąć bardziej profesjonalny tłum do swojej witryny, zaprojektuj ją bez błędów ortograficznych. Podczas projektowania witryny korzystaj ze sprawdzania pisowni i, jeśli to konieczne, sprawdzania gramatyki. Bądź kreatywny dzięki tym wskazówkom dotyczącym projektowania stron internetowych

Jeśli masz witrynę o słabej pisowni i gramatyce, ludzie nie będą chcieli robić z Tobą interesów, ponieważ uznają, że jest to nieprofesjonalne.Poznaj swój temat.

Jeśli planujesz używać swojej witryny do blogowania lub czegoś podobnego, upewnij się, że dokładnie zapoznałeś się z tematem przed opublikowaniem. Stracisz swoich czytelników, jeśli podasz im nieprawidłowe informacje. Sekretem bloga z goo jest znajomość tematu.Nie wczytuj treści multimedialnych automatycznie. Bogate treści odnoszą się głównie do muzyki i filmów, ale kwalifikuje się wszystko poza tekstem lub grafiką. Wiele osób przegląda się w środowiskach pracy, w których nagle odtwarzane dźwięki stanowią duży problem. Ponadto wiele osób ogólnie uważa, że ​​tak bogata treść jest irytująca. Bogata zawartość powinna wymagać pewnej interakcji ze strony użytkownika przed rozpoczęciem gry.Aby pomóc Ci stworzyć stronę internetową, powinieneś nauczyć się HTML. Znajomość HTML pomaga zrozumieć, jak działa strona internetowa. Kiedy zrozumiesz, jak działa witryna, możesz umieścić w niej własny kod HTML. Pomaga to w łatwym korygowaniu zmian bez konieczności polegania na zewnętrznych programach do tworzenia witryny. Innymi słowy, masz większą kontrolę nad zawartością swojej witryny.Unikaj używania animowanych GIF-ów w swojej witrynie. Były one popularne pod koniec lat 90., ale nowsze technologie zastąpiły zastosowania animowanych GIF-ów, które były rzeczywiście przydatne. Animowane pliki GIF mają niską jakość i duży rozmiar. Używaj ikon statycznych do elementów strony i rzeczywistych plików wideo do złożonych animacji.Podsumowując, nie byłeś pewien, jak ważną rolę odgrywa projektowanie stron internetowych w sukcesie firmy, ale teraz masz do tego całkiem dobre wyczucie. W idealnym przypadku ten artykuł będzie więcej niż wystarczający, aby umożliwić Ci przekazanie tych informacji i pomóc innym osobom z tymi samymi pytaniami.