Menu

Gadżety które każda kobieta powinna mieć przy sobie!

27 października, 2019 - Moda
Gadżety które każda kobieta powinna mieć przy sobie!

W kobiecych torebkach najczęściej można znaleźć wszystko – i nie jest wcale przesadą stwierdzenie, że kobiece torebki są często przechowalnią gadżetów dla całej rodziny. Każda kobieta powinna mieć jednak w swojej torebce kilka niezbędnych gadżetów, które mogą przydać się jej w nieprzewidzianej sytuacji, ale również są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Oto najważniejsze gadżety dobrze przygotowanej do codzienności kobiety!

Bądź gotowa na wszystko!

W damskiej torebce niezbędne są zawsze takie gadżety jak etui na tampony czy podpaski, oraz małe wersje jej podstawowych kosmetyków do makijażu. Te pierwsze oczywiście służą do celów higienicznych, kiedy niespodziewanie pojawi się okres, drugie natomiast pozwala zadbać o poprawki makijażu w ciągu dnia, który czasem lubi się zepsuć w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Te gadżety zajmują zdecydowanie mało miejsca, a są niezbędne do komfortowego funkcjonowania w ciągu dnia, szczególnie w ciągu tych kilku trudniejszych dni miesiąca dla kobiety.

Bardzo przydatne są również takie akcesoria jak mały notatnik oraz długopis, by zapisać coś bardzo ważnego. I mimo, że w erze smartfonów papierowe notatniki ustępują miejsca tym wirtualnym, to często jednak ten stary, poczciwy notatnik sprawdza się w momentach, gdy smartfon odmawia posłuszeństwa, bądź wolimy coś zapisać na kartce.

Ulubione perfumy i dodatki

Nie trzeba chyba tego powtarzać – przy sobie warto mieć zawsze ulubione perfumy, które odświeżą nasz zapach w trakcie zabieganego dnia. Często nawet mimo spryskania się nimi z samego rana okazuje się, że popołudniu już ich nie czuć. Wówczas warto mieć przy sobie niezastąpione perfumy, by znów poczuć ulubiony, energetyzujący zapach. Dobrze jest spryskać się nimi przed spotkaniem czy ważnym wyjściem w ciągu dnia, by zapach był świeży i delikatny.

Pomadka w torebce nie zajmuje również zbyt wiele miejsca, a jest gadżetem który potrafi zmienić kobietę z „dziennej wersji” w tę nieco bardziej wieczorową i zadziorną. Po posiłku czy wypiciu gorącego napoju warto poprawić szminkę na ustach, rozprowadzając ją równomiernie na ich powierzchni – zajmuje to kilka sekund, a dzięki jej obecności w naszej torebce nigdy nie będziemy już chodzić z wytartą szminką!

Bezpieczeństwo najważniejsze

Każda kobieta która dba o siebie, dba również o swój komfort oraz bezpieczeństwo. Mimo swojej niezależności i pewności siebie może się czasem znaleźć w sytuacji niebezpiecznej, która zagrozi jej zdrowiu a nawet życiu. W damskiej torebce nie powinno zatem zabraknąć jednego, najważniejszego tak naprawdę gadżetu – paralizatora lub gazu pieprzowego, którego można użyć w takiej właśnie sytuacji. Tego typu gadżety zajmują naprawdę minimalną ilość miejsca, a ich obecność w torebce czasem może stanowić o zdrowiu, a nawet i życiu kobiety.

W razie potrzeby wystarczy ukradkiem wyciągnąć taki przedmiot i użyć go zgodnie z instrukcją. Kobieta piękna i zadbana to również kobieta świadoma siebie i zagrożeń, jakie potencjalnie mogą na nią czyhać – gadżety tego typu są więc prawdziwą koniecznością i naszą tajną bronią!

Jeżeli szukasz ciekawych pomysłów na prezent, sprawdź https://www.takapaka.pl/ – sklep z prezentami i gadżetami