Menu

Główne różnice między zakupem auta, a jego leasingiem

16 października, 2019 - Biznes
Główne różnice między zakupem auta, a jego leasingiem

Zastanawiasz się nad leasingiem auta jednak potrzebujesz rozszerzyć wiedzę na ten temat? Zależy Ci na fachowym i profesjonalnym podejściu? Od lat kierujemy się takimi wyznacznikami!

Wielu właścicieli firm ma problem z przechowywaniem, a także transportem swoich towarów. Jest to okoliczność, która utrudnia sprawę i powoduje, że człowiek może stracić motywację do realizacji codziennych zadań. Większość przedsiębiorców w takich sytuacjach decyduje się na wynajem aut, co nie jest najkorzystniejszą opcją z dostępnych na rynku. Dodatkowo nie zawsze ma się pewność, że znajdzie się produkt dostosowany bezpośrednio do swoich preferencji. Nie warto jednak rezygnować z uzyskania oczekiwanych rezultatów, ponieważ odkąd na rynku zaczęły istnieć samochody dostawcze leasing kwestia ta nie powinna sprawiać już żadnych trudności. Jest to opcja sprawiająca, że człowiek może bez ograniczeń korzystać z przywilejów pojazdu jednak przez czas trwania zobowiązania nie staje się jego właścicielem. Produkt stale pozostaje w asortymencie instytucji finansowej. Sposób ten powoduje, że właściciel może utrzymać stałą płynność finansową i zabezpieczyć swój majątek. W odróżnieniu od zakupu samochodu leasing dostawcze nie wymaga tak dużej wpłaty jednorazowej. Koszt rozłożony jest na miesiące, w których samochód jest eksploatowany. Dla osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia w tej kwestii do dyspozycji jest oferta firmy CLS, która od lat świadczy:

• profesjonalne doradztwo – klienci odwiedzający to miejsce mogą liczyć przede wszystkim na uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji na temat danych ofert. Wiedza przekazywana jest w sposób jasny i zrozumiały natomiast personel skupia się bezpośrednio na potrzebach swoich odbiorców, co pozwala im podjąć trafną decyzję
• różnorodny asortyment – do dyspozycji odbiorców są różne modele pojazdów, a także oferty. Takie urozmaicenie sprawia, że żaden klient bez względu na swoje preferencje nie powinien mieć problemu podczas selekcji propozycji
• ciekawe rozwiązania – firma wychodząc na przeciw potrzebom swoich petentów umieściła na stronie internetowej nowoczesne narzędzie w postaci kalkulatora leasingowego umożliwiającego poznanie wysokości składki bez konieczności opuszczania domu.