Menu

Obecnie możemy skutecznie pozbyć się łysienia

17 listopada, 2021 - Biznes
Obecnie możemy skutecznie pozbyć się łysienia

Był czas, kiedy ludzie musieli akceptować łysienie i żyć z brakami we włosach.

Mężczyźni i kobiety zakrywali więc głowy czapką, chustą, perukami, treskami lub po prostu robili maskujące fryzury z pozostałych włosów. Obecnie jednak mamy inne rozwiązania, jeśli nie chcesz pokazywać swojej łysiny, takie jak zabiegi transplantacji włosów.

Obecnie możemy skutecznie pozbyć się łysienia

Jaka jest cena za przeszczep włosów w Turcji

Wypadanie włosów lub łysienie jest spowodowane starzeniem się, zmianami hormonalnymi w organizmie lub jeśli w rodzinie występowało łysienie. Istnieją dwa rodzaje wypadania włosów, które ludzie doświadczają, jeden jest tymczasowy, a drugi trwały. Tymczasowa utrata włosów jest spowodowana przejściowym uszkodzeniem mieszków włosowych. Z kolei trwałe wypadanie włosów jest wynikiem nieodwracalnego zniszczenia mieszków włosowych.

Transplantacja włosów to zabieg polegający na przeszczepieniu nowych i zdrowych mieszków włosowych w miejsce utraconych włosów lub łysinę na głowie. Wypadanie włosów jest częstym zjawiskiem w dzisiejszych czasach, a przeszczep to najlepszy sposób na przywrócenie gęstości i uzyskanie naturalnie wyglądających włosów. Łysienie wywiera czasem negatywny wpływ zarówno na życie osobiste, jak i zawodowe. Możemy jednak w prosty sposób temu zaradzić decydując się na transplantację włosów. Ta procedura wymaga dużej ilości zdrowych włosów i daje trwałe rezultaty.

Dzięki doświadczonym ekspertom w tej dziedzinie oraz nowym technologiom i narzędziom, przeszczep włosów z pewnością przyniesie niezawodne i trwałe rezultaty. Przeszczep włosów to zabieg chirurgiczny, który wymaga zaplanowanego czasu, procedura może potrwać nawet 9 godzin. Zabieg transplantacji polega na pobraniu mieszków włosowych z części skóry głowy i przeszczepieniu ich w obszar pozbawiony włosów. Coraz częściej decydujemy się na taki zabieg za granicą, ponieważ jest krótszy czas oczekiwania na przeszczep i ceny również są konkurencyjne. Warto zatem sprawdzić, ile kosztuje przeszczep włosów Turcja cena z pewnością będzie niższa niż koszt takiego zabiegu w naszym kraju.