Menu

Ogólne wskazówki dotyczące ubezpieczenia, aby uzyskać to, czego chcesz

12 lutego, 2021 - Blog
Ogólne wskazówki dotyczące ubezpieczenia, aby uzyskać to, czego chcesz

Czasami szukanie firmy ubezpieczeniowej może być bardzo kłopotliwe.

Być może zastanawiasz się, jakie plany i poziomy ubezpieczenia są odpowiednie dla Twoich potrzeb. Agenci ubezpieczeniowi mogą łatwo cię oszukać, jeśli nie jesteś mądry w pewnych podstawowych faktach dotyczących ubezpieczenia. Ten artykuł zawiera wiele wskazówek dotyczących ubezpieczenia, które pomogą Ci uzyskać najlepszą możliwą ofertę.Kupując ubezpieczenie, niezależnie od tego, czy dotyczy to domu, samochodu, a nawet zwierzęcia, spróbuj sprawdzić, czy firma oferuje jakąkolwiek zniżkę na pakiet. Wiele razy, jeśli masz kilka różnych polis, powiedzmy ubezpieczenie najemcy i ubezpieczenie samochodu, otrzymasz zniżkę na obie. Dla lokatorów zazwyczaj ubezpieczenie najemcy jest obowiązkowe, więc zadanie tego pytania jest równoznaczne z gwarantowanymi oszczędnościami. Podsumowując, połącz i zaoszczędź pieniądze!Zgłaszając roszczenie ubezpieczeniowe, zapisz numer roszczenia natychmiast po jego otrzymaniu i przechowuj go w bezpiecznym miejscu. Jest to pomocne, ponieważ numer ten będzie potrzebny w każdej chwili, gdy porozmawiasz z firmą ubezpieczeniową w sprawie roszczenia. Pomocne może być skopiowanie tego w wielu lokalizacjach, takich jak komputer i telefon.Jeśli przeprowadzasz się, koniecznie skontaktuj się z firmą przeprowadzkową, aby sprawdzić, jakie ubezpieczenie posiada. Większość firm zajmujących się przeprowadzkami ma po prostu politykę „za funt” dla wszystkich treści. To może być w porządku, jeśli masz dość zwyczajne, duże meble; jednak, jeśli masz bardzo drogie meble, dzieła sztuki, dużo elektroniki lub innych przedmiotów, które mogą nie ważyć dużo, ale są cenne, powinieneś zapytać swojego agenta ubezpieczeniowego o dodatkowe ubezpieczenie przeprowadzki.Jeśli posiadasz dom i samochód, możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu, obejmując oba te ubezpieczenia w tej samej firmie. Większość ubezpieczycieli oferuje zniżki obejmujące wiele polis, a dzięki narzędziom internetowym, które ułatwiają porównywanie kosztów, możesz łatwo znaleźć firmę, która oferuje największe oszczędności i najodpowiedniejsze ubezpieczenie w Twojej sytuacji.Wielu ubezpieczycieli oferuje obniżone stawki za wykupienie z nimi wielu linii ubezpieczenia. Ogólne wskazówki dotyczące ubezpieczenia, aby uzyskać to, czego chcesz

Na przykład ubezpieczenie dwóch pojazdów i polisa właściciela domu w tej samej firmie jest tańsze (i łatwiejsze do zapamiętania) niż ubezpieczenie każdego z osobna.

Sprawdź całkowity koszt w porównaniu z innymi polisami i unikaj dodawania dodatkowego ubezpieczenia, którego nie potrzebujesz tylko w przypadku zniżki na wiele linii.Ubezpieczenie dla firm może być drogie, jeśli nie masz odpowiednich środków ostrożności. Posiadanie systemów alarmowych, systemów nadzoru wideo i personelu ochrony może uniemożliwić Ci płacenie przez nos za swoje składki. Mogą one być nieco drogie jako koszt początkowy, ale ogólnie zwrócą się w postaci oszczędności kosztów ubezpieczenia.Pamiętaj, aby porównać ceny z wielu firm ubezpieczeniowych, zanim zdecydujesz, z kim chcesz się podpisać. Składki mogą różnić się do 40% w różnych firmach na tym samym poziomie ubezpieczenia. Z ubezpieczeniem zakupy w okolicy są absolutną koniecznością, jeśli chcesz uzyskać jak największy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.Upewnij się, że polisa ubezpieczeniowa Twojego zwierzaka stwierdza, że ​​składki będą rosły wraz z wiekiem. Podstępne firmy ubezpieczeniowe dla zwierząt domowych będą próbowały zwiększyć Twoje składki o kwotę składanych roszczeń, więc musisz zbadać firmę i trzymać się od nich z daleka. Wiek powinien być jedynym czynnikiem wzrostu składki, niezależnie od przypadku.Dzięki nowo odkrytemu arsenałowi informacji o ubezpieczeniach możesz teraz wyjść i znaleźć idealny dla siebie plan ubezpieczeniowy. Kiedy masz odpowiednią wiedzę, poszukiwanie ubezpieczenia zmienia się z enigmatycznego i żmudnego zadania w łatwe, wykonalne zadanie. Skorzystaj z tych wskazówek na swoją korzyść i poczuj ulgę, że Twoje aktywa są ubezpieczone, jeśli coś pójdzie nie tak.