Menu

Omówienie inwestowania w nieruchomości

22 lipca, 2018 - Mieszkanie, Nieruchomości
Omówienie inwestowania w nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości to coś, o czym powinieneś się trochę dowiedzieć, zanim zaczniesz z nim pracować. Czas potrzebny na wejście do niej nie potrwa długo, jeśli masz dobre informacje. Jeśli wydaje Ci się, że chcesz się czegoś nauczyć, w tym artykule znajdziesz wskazówki, od których możesz zacząć.

Określ, który sektor nieruchomości cię ekscytuje. Przerzucanie nieruchomości może być najlepszym wyborem dla Ciebie. Lub, wyzwanie odbudowy projektów od podstaw może być lepszym wyborem. Dla każdego wymaga innego zestawu umiejętności.

Idź z obszarem, który znasz. Gdy inwestujesz, jeśli chcesz skoncentrować się na określonym rynku, możesz łatwo osiągnąć sukces. Niezależnie od tego, czy planujesz przerzucić dom, zakup nieruchomości na wynajem lub kupić wykluczenia, powinieneś kupić to, co wiesz.

Staraj się nie przecinać. Nie przejmuj się. Zacznij mały i idź w górę. Nie zakładaj, że możesz wydać dużo i odzyskać pieniądze. To prosty sposób na powrót do kąta. Poczekaj, aż mniejszych inwestycji można finansować niektóre z bardziej ambitnych.

Kiedy inwestujesz w nieruchomości, możesz chcieć upewnić się, że znajdujesz się w obszarze, w którym naprawdę możesz mieszkać. Nie chcesz dostawać nieruchomości, tylko po to, aby dowiedzieć się, że nie podoba ci się ten obszar, ponieważ wtedy Będą musieli posiadać tę własność i nie wykorzystają jej, dopóki nie będzie można jej sprzedać.

Myśl długoterminowo, inwestując w nieruchomości. Podczas gdy niektórzy inwestorzy starają się uzyskać szybkie obroty, kupując tanie i przerzucane w ciągu tygodni lub miesięcy, lepszym rozwiązaniem jest dłuższy widok. Szukaj bezpiecznych nieruchomości, w których możesz zaparkować dużą sumę pieniędzy i uzyskać zwrot z inwestycji za pośrednictwem miesięcznego dochodu, takiego jak czynsz.

Decydując się na zakup nieruchomości lub nie, należy zastanowić się, jak atrakcyjna będzie ona lub nie będzie dla przyszłych najemców. Żadna nieruchomość nie jest warta twoich pieniędzy, jeśli nie będziesz w stanie jej sprzedać lub wynająć, więc zastanów się nad perspektywą nabywcy. Jak szybko możesz sprzedać? Jak wysokie będą twoje zyski? Są to wszystko rzeczy do rozważenia z punktu widzenia kupującego przed zakupem.

Jeśli chcesz być inwestorem nieruchomości, musisz zastanowić się, ile czasu musisz poświęcić firmie. Problemy z lokatorami mogą pochłonąć twój harmonogram. Dobra firma zarządzająca nieruchomościami może być bardzo pomocna, jeśli zostaniesz spragniony czasu.

Wynajmij profesjonalnego inspektora, aby wyszedł i zobaczył nieruchomość, w którą zamierzasz włożyć swoje pieniądze. Możesz myśleć, że możesz po prostu przejrzeć własność, aby znaleźć problemy, ale jeśli nie jesteś przeszkolony, możesz pominąć pewne rzeczy. W przypadku znalezienia problemów należy się upewnić, że pieniądze zostały wydane na własność, lub właściciel może to naprawić.

Nie myśl, że zawsze musisz zapłacić cenę minimalną za nieruchomość. Często właściciel podnosi cenę wyżej, niż powinno, ponieważ oczekuje, że ludzie spróbują z nimi negocjować. Nie bój się dać im niższej oferty, ponieważ mogą po prostu dać ci te pieniądze.

Górnik-zbroja może być tani, ale zastanów się, ile musisz wyremontować, aby uzyskać wartość. Jeśli nieruchomość wymaga tylko kosmetycznych ulepszeń, może to być dobra inwestycja. Jednak poważne problemy strukturalne mogą być bardzo kosztowne. W dłuższej perspektywie może nie dać dobrego zwrotu z inwestycji.

Bądź wizjonerem w zakupach nieruchomości. Możesz tworzyć natychmiastowe equity, gdzie praktycznie żaden wcześniej nie istniał z odrobiną kreatywności i ciężkiej pracy. Na przykład, szybkie malowanie może sprawić, że nieruchomość stanie się w idealnym stanie do sprzedaży, podobnie jak architektura krajobrazu. Szybki fixer-upper może oznaczać szybką i opłacalną wyprzedaż!

Zanim kupisz nieruchomość inwestycyjną w okolicy, dowiedz się, czy miasto ma cokolwiek zaplanowanego dla obszarów otaczających tę okolicę. Na przykład, nie chcesz kupować na danym obszarze, jeśli miasto zaproponowało, aby zmienić obszar na składowisko. Jeśli na horyzoncie pojawią się pozytywne poprawki, może to być dobra inwestycja.

Oceniając nieruchomości pod inwestycje, należy wybrać nieruchomości, które przyniosą godziwą wartość pieniężną w momencie zwrotu. Pamiętaj, że zakup nieruchomości tymczasowo zmniejsza twoje zasoby płynne. Chcesz mieć pewność, że będziesz w stanie szybko i dobrze je uzupełnić. Pamiętaj, że twoja gotówka zarabiała od 4 do 6 procent odsetek w banku. Kiedy inwestujesz, powinieneś dążyć do większego zwrotu.

Teraz nie powinno być tak źle, gdy zaczynasz inwestować w nieruchomości. Po prostu musisz sprawić, by w praktyce było to, co tu robiłeś. Gdy to zrobisz, będzie ci łatwo pracować, a otrzymasz wszystkie korzyści, które towarzyszą tego typu rzeczom.