Menu

Przedmioty gospodarstwa domowego, których możesz używać podczas ćwiczeń siłowych

27 lutego, 2020 - Blog
Przedmioty gospodarstwa domowego, których możesz używać podczas ćwiczeń siłowych

Widzisz ich w magazynach i telewizji, mężczyźni i kobiety, którzy wyglądają tak, jakby ich ręce i nogi eksplodowały, ponieważ ich mięśnie są tak ogromne! Nie musisz podnosić swojego ciała do tego poziomu, jeśli nie chcesz, ponieważ proste strategie opisane w tym artykule pomogą Ci zbudować mięśnie w zdrowy sposób.Powstrzymaj się od wykonywania zarówno treningu siłowego, jak i ćwiczeń sercowo-naczyniowych, jeśli Twoim celem jest budowanie masy mięśniowej, a niekoniecznie poprawa ogólnej sprawności.

Powodem tego jest to, że te dwa rodzaje ćwiczeń powodują, że twoje ciało reaguje w sprzeczny sposób. Skupienie się wyłącznie na budowaniu mięśni pomoże Ci zmaksymalizować wyniki.Nie próbuj ekstremalnego treningu cardio z treningiem siłowym. Zrobione w granicach rozsądku, ta kombinacja może być naprawdę korzystna dla twojego zdrowia, ale gdy jest wykonywana w ekstremalny sposób, może sobie nawzajem zaprzeczać, minimalizując rezultaty, które widzisz po jednym z nich. Wybierz jedną, na której się skoncentrujesz i staraj się regularnie nad nią pracować.Jedz dużo białka, gdy jesteś na diecie budującej mięśnie. Pamiętaj, aby przy każdym posiłku jeść całe białka. Dobrą zasadą do przestrzegania jest spożywanie jednego grama białka na każdy funt masy ciała. Dobrymi źródłami białka o niskiej zawartości tłuszczu są ryby, mleko o niskiej zawartości tłuszczu i chude czerwone mięso.Podczas treningu ważne jest, aby podczas treningu całego ciała skupić się tylko na jednym ćwiczeniu na część ciała. Pomoże to upewnić się, że maksymalizujesz trening i nie ryzykujesz kontuzji. Pomoże Ci to również skoncentrować się na oddychaniu i prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.Jeśli zdecydujesz się na przyjmowanie jakichkolwiek suplementów, które pomogą Ci w rutynie budowania mięśni, rób to ostrożnie. Wiele suplementów to kompletna strata pieniędzy, a niektóre mogą być nawet szkodliwe dla zdrowia. Porozmawiaj o swoich planach dotyczących suplementów z lekarzem lub licencjonowanym dietetykiem, aby upewnić się, że nie szkodzisz swojemu ciału.Użyj stojaka, aby zapobiec zmiażdżeniu cię sztangą podczas wykonywania dużego przysiadu. Wiele stojaków do przysiadów zawiera szpilki, które można ustawić poniżej maksymalnej głębokości przysiadów. Przedmioty gospodarstwa domowego, których możesz używać podczas ćwiczeń siłowych

Jeśli dojdziesz do niepowodzenia na powtórzeniu, możesz po prostu pozwolić, aby ciężar spadł na te agrafki.

Dlatego nie musisz się martwić, że podniesiesz więcej, niż jesteś w stanie.Podczas treningu pamiętaj o swoich doświadczeniach z budowaniem mięśni. Jeśli jesteś zupełnie nowy w tej aktywności, idź na treningi całego ciała. To da ci największe korzyści. Ukierunkowane treningi są lepsze dla doświadczonych budowniczych mięśni, ponieważ mogą mieć obszary problematyczne, które wymagają większej uwagi lub obszary wyczerpane, które wymagają odpoczynku.Jeśli nie masz pewności, jakie ćwiczenia wykonywać częściej, wrzuć więcej pompek, pompek i podciągnięć. Ćwiczenia te przetrwały próbę czasu dzięki udowodnionej zdolności do budowania masy górnej części ciała. W najbliższej przyszłości nie zostaną też zastąpione innymi możliwościami.Wypróbuj częściowe powtórzenia, aby rozwijać mięśnie. Ta technika polega na wykonywaniu powtórzeń ze zmniejszonym zakresem ruchu. Czasami są one nazywane powtórzeniami pulsu i są wykonywane pod koniec serii, gdy tylko osiągniesz porażkę. Chociaż możesz nie mieć wystarczającej siły, aby wykonać pełne powtórzenie, możesz wypróbować kilka częściowych powtórzeń, dopóki nie osiągniesz porażki po raz drugi, aby zwiększyć obciążenie mięśni.Mocne, stonowane ramiona lub nogi mogą wyglądać niesamowicie. Nie tylko będziesz świetnie wyglądać, ale będziesz w stanie nosić ciężkie przedmioty lub pracować przez dłuższy czas bez zmęczenia. Najlepsze jest to, że stonowane ciało jest mniej podatne na choroby. Dzięki tym wszystkim wspaniałym korzyściom to od Ciebie zależy, czy wykorzystasz to, czego się tutaj nauczyłeś.