Menu

Różne rodzaje stopni schodowych

28 kwietnia, 2020 - Dom i Ogród
Różne rodzaje stopni schodowych

Schody w dzisiejszych czasach muszą wyglądać równie oryginalnie jak i całe mieszkanie. Najbardziej popularne stają się schody drewniane. Materiał ten jest przede wszystkim elegancki, także względnie trwały.

Jeśli chodzi o wygląd drewno swoją uwagę przyciąga już od lat. Nie da się ukryć, iż są one bardzo ekskluzywne. Nowoczesności im dodają różnego rodzaju dodatki. W dzisiejszych czasach możemy zobaczyć wiele rodzajów schodów drewnianych, które oprócz samego drewna posiadają także szkło, czy metal. Te dość surowe materiały dodają jednak jeszcze więcej piękna i elegancji. Nasza firma tworzy schody drewniane zgodnie z istniejącymi normami. Są one produkowane z drewna najwyższej jakości, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, iż w pełni spełnią Wasze wymagania. Zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze. Dlatego też jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i projekty dotyczące schodów. Drewno to nasza pasja, a co za tym idzie- potrafimy tworzyć naprawdę piękne, a co najważniejsze dobre, trwałe i oryginalne schody drewniane. W przypadku, kiedy schody mają znajdować się w zakładzie przemysłowym, będą to zazwyczaj schody metalowe.

Często są one wykonane z kratowanej blachy, co daje im bardzo dużą wytrzymałość, są odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Mogą być także dostosowane do charakteru działalności firmy. Jeżeli mamy do czynienia z materiami żrącymi powinniśmy zastosować materiał odporny na ich działanie. Trzeba z pewnością pamiętać o zasadach bezpieczeństwa. Muszą one być antypoślizgowe. Tego rodzaju schody możemy zobaczyć na stronie https://andpolkonin.pl/stopnie-schodowe/. Posiadają one odpowiednie listwy które zapobiegają poślizgnięciu stopy, trzeba bowiem pamiętać iż zimą metal szybko może stać się śliski, może na nich zbierać się szron czy lód. Mają one także zaletę że nie zna stopniach nie zbiera sio woda, zastosowanie kraty gwarantuje nie tylko wysoką wytrzymałość ale także mniejszą wagę. Mogą być to medale skręcane z pomocą śrub lub też spawane.