Menu

Spanie w domkach góralskich w Zakopanem

6 sierpnia, 2018 - Rozrywka
Spanie w domkach góralskich w Zakopanem

Jadąc do Zakopanego na pewno mamy jakiś plan, co będziemy robić? Warto taki plan sobie ułożyć, bo w tym mieście dzieje się naprawdę bardzo dużo. Jeśli zamierzamy tak jechać na Sylwestra to pamiętajmy o tym żeby rezerwacje robić zaraz po wakacjach. Jeśli miasto tylko ogłosi, że robi sylwestra na powietrzu to nie ma, co czekać. Z godziny na godzinę będzie coraz mniej miejsc noclegowych.

W tym czasie do Zakopanego zjeżdżają się prawdziwe tłumy. Normalnie jest tam dużo osób, ale jeśli jest taka okazja, że pojawiają się znane gwiazdy, a występ jest za darmo to ludzi jest jeszcze więcej. Rezerwując w porę nocleg ułatwiamy sobie zadanie. Najlepiej nocleg mieć tam gdzie będzie impreza, bo wtedy nie musimy martwić się o wyjazd do domu samochodem. Normalnie trzeba czekać nawet kilka godzin zanim wszystko się rozładuje, a po co nam to?

Trzeba być przed innymi i trzeba znaleźć takie miejsce noclegowe, jakie spełni nasze oczekiwania. Musimy się liczyć z tym, że stawki, które obowiązują na święta i sylwestra są znacznie wyższe niż w normalne dni. Każdy chce na tym zarobić i nie ma w tym nic dziwnego.

Wybór miejsca do spania
Dla osób, które mają duże wymagania można polecić domek pod Gubałówką, który na pewno przypadnie nam do gustu. Domek pomieści sześć osób, które będą mieszkać na powierzchni sześćdziesięciu metrów kwadratowych. Cały obiekt jest ogrodzony i położony na niezależnej działce. Możemy liczyć na cisze i spokój, a do Krupówek dostaniemy się w piętnaście minut spacerem. W skład domu chodzą dwie sypialnie, salon, aneks kuchenny i ogród. Mamy Internet, telewizje i to wszystko, co jest nam potrzebne żeby miło spędzić czas. Dla rodzin z dziećmi taki domek to jest najlepsze rozwiązanie. Osoby, które szukają noclegów i chcą wiedzieć więcej o tym domku mogą informacje znaleźć na domki Zakopane. Trzeba się spieszyć z rezerwacją, bo ilość chętnych jest naprawdę ogromna. Te osoby, które się pospieszą mają szanse na spanie w tym wyjątkowym miejscu. Każdy, kto tu śpi jest bardzo zadowolony.