Menu

Świetne pomysły na pomyślne prowadzenie bloga z myślą o technologii

30 marca, 2019 - Blog
Świetne pomysły na pomyślne prowadzenie bloga z myślą o technologii

Nauka nowych technologii może czasami być przytłaczająca, ale blogowanie to jedna z popularnych funkcji online, która może być łatwa i przyjemna dla prawie każdego.

Stworzenie świetnego bloga wymaga pracy, ale każdy, kto jest naprawdę zainteresowany, może to zrobić. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak przenieść swój blog na wyższy poziom.Jednym z łatwych sposobów na zachęcenie ludzi do odwiedzenia własnego bloga jest komentowanie innych blogów w Twojej niszy. Jeśli masz konto Czytnika Google, skonfiguruj folder specjalnie dla blogów, które odnoszą się do Twojej niszy lub tematu blogowania. Odwiedzaj te strony regularnie, a kiedy to robisz, zostawiaj komentarze.Wyznacz cele swojego bloga. Po ustaleniu celów, które chcesz osiągnąć, zwiększysz swoją produktywność. Zdecyduj, ile postów chcesz publikować w danym tygodniu. Określ, na czym będziesz się skupiać i na jakie słowa kluczowe będziesz kierować. Poświęcenie czasu na wypracowanie swoich celów pozwoli Ci się skupić i produktywnie blogować.Napisz o tym, co wiesz. Zwłaszcza podczas blogowania ważne jest, aby pisać o tym, co faktycznie wiesz i rozumiesz. Możesz oczywiście zakręcić blogiem, mówiąc o tym, jak naprawdę czegoś nie rozumiesz. Jednak w większości Twoi czytelnicy będą zainteresowani Twoją wiedzą i wiedzą.Zapewnienie opcji RSS na e-mail to świetna wskazówka dla osób prowadzących bloga. Można to wykorzystać, aby czytelnicy mogli subskrybować wszystkie najnowsze posty bez konieczności korzystania z czytnika RSS. Nawet dzisiaj wiele osób nie korzysta z RSS, więc korzystanie z usługi RSS na e-mail ma kluczowe znaczenie. Doskonałym wyborem dla jednego jest Feedburner.Treść Twojego bloga powinna składać się z wysokiej jakości pracy. Zanim go opublikujesz, sprawdź swój wpis na blogu, aby upewnić się, że jest wolny od błędów gramatycznych i typograficznych. Możesz również chcieć, aby przeczytał go ktoś inny, jako wtórny korektor i aby upewnić się, że treść jest interesująca do przeczytania.Uporządkuj swoje posty, aby czytelnik mógł je po prostu zeskanować, aby złapać sedno. Świetne pomysły na pomyślne prowadzenie bloga z myślą o technologii

Ci, którzy czytają blogi, to z reguły niecierpliwa banda.

Przewracają się między stronami praktycznie z prędkością światła. Jeśli chcesz przekazać swoją wiadomość, daj im coś, co przyciągnie ich uwagę, po prostu szybkim skanem.Nie wahaj się używać list w postach na blogu. Listy stają się bardzo przydatne, gdy publikujesz określone wymagania, takie jak składniki do zebrania lub narzędzia potrzebne do pracy. Listy zapewniają czytelnikom potrzebne informacje w łatwym do odczytania formacie.Jeśli masz bardzo długi post, podziel go na mniejsze części, zamieszczane z tytułem i numerem części. Jeśli czytelnik uzna, że ​​pierwsza część jest interesująca, zostanie zachęcony do powrotu po kolejne raty. Dzięki temu czytelnicy nie zostaną przytłoczeni szczególnie długim postem.Utwórz filtr publikowania. Bądź kontrolowany i spójny ze swoimi postami na blogu. Spróbuj utworzyć filtr publikowania, który będzie używany za każdym razem, gdy piszesz. Może to być tak proste, jak zapisanie kilku pytań, na które Twój post może odpowiedzieć do czasu jego ukończenia. Może pomóc Ci się skoncentrować.Jak widzisz teraz, blogowanie może poprawić wrażenia online dla odwiedzających Twoją witrynę, a to z kolei przyniesie pożądane rezultaty w postaci zwiększonej sprzedaży. Jeśli klienci i partnerzy biznesowi będą cieszyć się czasem, który spędzają na poznawaniu Twoich produktów i usług, będą bardziej skłonni je kupić. Zastosuj poznane tu pojęcia i zacznij blogować już dziś.