Menu

Ciąg dalszy przygód sympatycznych zabawek z Toy Story

4 stycznia, 2021 - Rozrywka
Ciąg dalszy przygód sympatycznych zabawek z Toy Story

Andy zawsze mógł polegać na swojej ulubionej zabawce, szeryfie Woodym, ale kiedy dorósł przekazał go małej Bonnie.

Woody (głos Toma Hanksa) zawsze był przekonany o swoim miejscu na świecie i że jego priorytetem jest dbanie o swoje dziecko, czy był to Andy czy teraz Bonnie. Tak więc, kiedy ukochany nowy projekt rzemieślniczy Bonnie, który stał się zabawką, Forky (głos Tony’ego Hale’a), deklaruje, że jest śmieciem, a nie zabawką, Woody bierze na siebie obowiązek pokazania Forky’emu, dlaczego powinien czuć się jak zabawka. Ale kiedy Bonnie zabiera wszystkie zabawki na wycieczkę rodzinną, Woody nieoczekiwanie ponownie spotyka swoją dawno zaginioną przyjaciółką Bo Peep (głos Annie Potts). Gdy Woody i Bo zdają sobie sprawę, że są oddzieleni od siebie, jeśli chodzi o życie jako zabawka, wkrótce odkrywają, że to najmniejsze z ich zmartwień. Buzz Lightyear i wszystkie inne zabawki znalazły z nią nowy dom, a szeryf Woody czuje się bardzo odpowiedzialny za to dziecko. Kiedy Bonnie idzie do przedszkola na pierwszy dzień poznawania się, on potajemnie wsuwa się do jej plecaka, aby mógł być z nią przez cały dzień. Ciąg dalszy przygód sympatycznych zabawek z Toy Story

Woody, który już wiele doświadczył i widział w życiu, nieco się zmienił od pierwszego filmu, i nie zależy mu już na statusie ulubionej zabawki, ale tak naprawdę przede wszystkim chodzi mu o dobro dziecka.

Bonnie sama zrobiła Forky’ego, ponieważ była samotna pierwszego dnia w przedszkolu, i napisała swoje imię pod podeszwą jego stopy, dając mu życie, którym zabawki cieszą się na tym świecie. Jednak Forky uważa, że jego miejsce jest w śmietniku, więc postanawia udać się do kosza na śmieci, a Woody musi go przekonać, że jednak jest zabawką i powinien zostać z Bonnie, ponieważ dziewczynka go potrzebuje. Kolejna część serii filmów animowanych o przygodach zabawek, Toy Story 4 wprowadza wiele nowych postaci oprócz dobrze znanych bohaterów, którzy oprócz Woody’ego i Buzza pojawiają się tylko na chwilę, a są to dwie pluszowe zabawki Bunny i Ducky zszyte razem, maleńka policjantka Giggle McDimples i wreszcie słynny Duke Caboom, kanadyjski artysta motocyklowy, którego oryginalny dubbing anglojęzyczny nagrywał sławny Keanu Reeves.