Menu

CIEPŁY OGRÓD ZIMOWY? WYKORZYSTAJ PROMIENNIK CIEPŁA!

16 grudnia, 2019 - Biznes
CIEPŁY OGRÓD ZIMOWY? WYKORZYSTAJ PROMIENNIK CIEPŁA!

Wiele osób, projektując dom, sporo czasu poświęca tarasowi. To miejsce, w którym spędza się wiosenne i letnie wieczory. Może być romantyczne, idealne dla rodziny lub na imprezę z przyjaciółmi. Czy zimą też można z niego korzystać? Podpowiadamy!

KORZYSTAJ Z OGRODU PRZEZ CAŁY ROK

Po wakacjach, przewiewny taras może zamienić się w piękny ogród zimowy, który pozwoli Ci na relaks i rozkoszowanie się urokami tej pory roku. Wystarczy, że podczas projektu uwzględnisz stworzenie na jego obrzeżach akrylowych ścian, które można przesuwać oraz otwierać. Gdy temperatura zacznie spadać – podziękujesz sobie za ten krok, ponieważ będziesz mógł nadal delektować się pięknem Twojego otoczenia. Nie musisz również martwić się i ciepło – zainstaluj w swoim ogrodzie zimowym promiennik. Pozwoli Ci to na korzystanie z tarasu przez cały rok!

PROMIENNIK – BEZPIECZNE I CICHE ROZWIĄZANIE

Promiennik ciepła jest nowoczesnym rozwiązaniem, które skutecznie dogrzeje takie pomieszczenie, jak ogród zimowy. Zgromadź w nim ulubione, wygodne meble, koce i skoncentruj się na relaksie. Resztą zajmą się promienniki elektryczne. Reflektor ciepła może zostać przymocowany do ściany Twojego domu lub do konstrukcji tarasu. Jego obsługa jest bardzo prosta – wystarczy go włączyć i delektować się przyjemnym, otulającym Cię ciepłem. Promiennik działa bezszelestnie. Nie wytwarza też żadnych zapachów, które mogłyby mieć wpływ na jakość Twojego wypoczynku. Reflektor działa szybko, bo już w sekundę po uruchomieniu odczujesz przyjemne, rozchodzące się po całym Twoim ciele ciepło. Nie wymaga on paliwa w postaci benzyny czy gazu, a jedynie dostępu do sieci elektrycznej.

Jeśli chcesz dobrać odpowiedni promiennik, który spełni swoje zadanie w Twoim ogrodzie zimowym, koniecznie zasięgnij porady specjalistów. Tych znajdziesz w firmie Irsystem. Zajmą się oni przygotowaniem projektu ogrzewania Twojego tarasu oraz montażem. Pokażą Ci również, jak korzystać z pełnych możliwości, jakie oferują promienniki.