Menu

Co zrobić, aby uzyskać bielsze zęby?

27 lutego, 2019 - Blog
Co zrobić, aby uzyskać bielsze zęby?

Omawianie wybielania zębów może być trudne, ponieważ wiele osób jest zakłopotanych plamami na zębach i nie chce otwarcie omawiać dostępnych dla nich opcji.

Co zrobić, jeśli dentysta kosztuje za dużo? Te proste wskazówki dotyczące wybielania zębów mogą pomóc w dokonaniu niewielkich zmian, które poprawią wygląd zębów.Staraj się nie używać dostępnych bez recepty produktów wybielających bez uprzedniej konsultacji z dentystą. W wielu przypadkach ostre chemikalia tych produktów mogą faktycznie uszkodzić zęby, daleko od zamierzonych korzyści. Twój dentysta pomoże Ci określić, czy szkliwo jest wystarczająco mocne do leczenia OTC.Aby uniknąć niepotrzebnego bólu, osoby z wrażliwymi zębami powinny skonsultować się ze stomatologiem, aby znaleźć najlepszy możliwy produkt wybielający. Ponieważ większość produktów do wybielania zębów do domu nie jest przeznaczona do wrażliwych zębów, ważne jest, aby skonsultować się z profesjonalistą przed zastosowaniem środka drażniącego na własne wrażliwe zęby. Mogą skierować Cię do najskuteczniejszego i bezbolesnego rozwiązania wybielającego.Utrzymuj zdrowe usta i szczotkuj i nitkuj ​​zęby co najmniej dwa razy dziennie. Czyść nitką dentystyczną po każdym posiłku, który jesz, jeśli możesz. Możesz kupić małe jednorazowe flossery ręczne, które sprawią, że będzie to łatwe i dyskretne. Po każdym użyciu nici dentystycznej wypłucz usta.Naprawdę powinieneś udać się do dentysty przed wybielaniem zębów, jeśli masz nieleczoną próchnicę lub chorobę dziąseł. Bądź bardzo ostrożny przy wybielaniu zębów. Co zrobić, aby uzyskać bielsze zęby?

Zapytaj swojego dentystę, czy wybielanie w domu jest dla Ciebie opcją.Używaj naturalnych wybielaczy do zębów, takich jak soda oczyszczona, skórki pomarańczy lub skórki cytryny.

Zmieszanie któregokolwiek z nich z odrobiną soli może stworzyć doskonały tani produkt do wybielania zębów. Pamiętaj, aby dokładnie wypłukać usta po użyciu którejkolwiek z tych metod, ponieważ ostre kwasy mogą uszkodzić zęby.Picie kawy i innych barwiących płynów przez słomkę to skuteczny sposób na utrzymanie bielszych zębów. Słomka odcina się w kontakcie z zębami, dzięki czemu zapobiega ich zabrudzeniu. Zamiast tego płyn powoduje skrót do przełyku, oszczędzając zęby przed dodatkowymi przebarwieniami po napoju.Aby zapobiec wybielaniu dziąseł przez wybielacze zębów wraz z zębami, przed użyciem produktów wybielających wetrzyj w dziąsła niewielką ilość wazeliny. Wazelina zapewnia powłokę ochronną, która zapobiega wybielaniu dziąseł wraz z zębami przez aktywne składniki środków wybielających do stosowania miejscowego.Jedną z najłatwiejszych rzeczy, które możesz zrobić, aby uzyskać bielsze zęby, jest regularne odwiedzanie dentysty. Poprzez czyszczenie zębów usuwa się płytkę nazębną i przebarwienia. Kolejną zaletą wizyty u dentysty jest możliwość omówienia najnowszych opcji wybielania zębów, które będą dla Ciebie najlepsze.Jeśli chcesz uzyskać bielsze zęby, nie powinieneś palić. Zawartość nikotyny w papierosach powoduje, że zęby zabarwiają się na ciemny kolor. Jeśli naprawdę chcesz uzyskać jasny, biały uśmiech, musisz upewnić się, że rzuciłeś palenie na dobre, aby twoje zęby nie odtworzyły plamy.Jak już wiesz, istnieje kilka prostych kroków, które możesz podjąć, aby samemu wybielić zęby. Istnieje wiele szybkich i tanich opcji wybielania. Bez względu na to, jak zdecydujesz się wybielić zęby, codziennie dbaj o dobrą higienę jamy ustnej, nie tylko po to, aby zachować zdrowe zęby i dziąsła, ale także po to, aby zachować jasny, biały uśmiech.