Menu

Eleganckie i ciepłe kurtki na zimę

20 października, 2020 - Biznes, Blog
Eleganckie i ciepłe kurtki na zimę

Noszone przez wszystkich puchowe kurtki nie tylko chronią przed największymi mrozami, ale również są modne i stylowe

Z założenia kurtki takie składają się z puchu i piór gęsi lub kaczek zaszytych w pikowanej tkaninie. Jeśli kupujesz kurtkę puchową przez Internet, zostanie ona skompresowana w pudełku, więc musisz dać jej czas na puchnięcie i odzyskanie właściwego kształtu, zajmuje to zazwyczaj kilka godzin. Oprócz estetyki ważne jest, aby wiedzieć, czy kurtka puchowa pasuje, ponieważ nie zapewni tak skutecznej izolacji, jeśli jest dla ciebie za duża. To samo dotyczy sytuacji, gdy jest za mała, ponieważ puch może zostać ściśnięty i stracisz kieszenie powietrzne, które wytwarzają i utrzymują ciepło. Podobnie jak w przypadku wszystkich płaszczy czy kurtek zimowych, najlepiej jest przymierzać puchowe kurtki ze swetrem lub czymkolwiek, co normalnie nosisz pod spodem zimą. W ten sposób najłatwiej jest dobrać odpowiedni rozmiar kurtki dla siebie. Równie ważna jest długość rękawa zarówno w kurtkach, jaki i płaszczach zimowych.

Za krótkie rękawy spowodują, że musisz zainwestować w bardzo długie rękawiczki, za długie szybko staną się niepraktyczne i kłopotliwe.

Niewiele rzeczy kojarzy się z zimą tak, jak właśnie puchowe ciepłe kurtki i płaszcze. Jest to odpowiednie okrycie wierzchnie chroniące nawet przed dużym mrozem, ale również stylowe. Jeśli chodzi o bardziej tradycyjny puchowy płaszcz w stylu puchowej kurtki, to wersje z kapturem spełnią wszystkie oczekiwania. Jest to kurtka na tyle uniwersalna, że można ją nosić praktycznie ze wszystkim i nadal wyglądać nowocześnie i stylowo. Krótko mówiąc, jeśli szukasz kurtki, którą możesz dopasować do większości swoich codziennych lub eleganckich stylizacji, to wybór płaszcza pikowanego to odpowiednia decyzja. Kurtki w różnych fasonach kupisz na stronie https://brendi.pl. Jeśli jednak szukasz płaszcza nie tylko modnego, ale również ponadczasowego, dodatkowo nie lubisz rzucać się w oczy, raczej zdecyduj się na klasyczne kolory. W długie i ponure zimy oryginalny kolor kurtki może być jak bardzo potrzebna dawka słońca i wprowadzać w optymistyczny nastrój.