Menu

Jakie zabiegi odmładzające są obecnie popularne

9 września, 2021 - Blog
Jakie zabiegi odmładzające są obecnie popularne

Popularne nowe procedury modelowania sylwetki i innowacyjne preparaty do wstrzykiwania to tylko niektóre z zabiegów, jakie są oferowane w klinikach medycyny estetycznej.

Zabiegi tego typu można wykonać nieinwazyjnie, nie wymagają przestoju na rekonwalescencję, a obecnie medycyna estetyczna rozwija się dość szybko, stale oferując nowe rozwiązania dotyczące włosów, twarzy i ciała. Od innowacyjnych zastosowań botoksu i wypełniaczy skórnych po postępy w napinaniu skóry, istnieje szereg minimalnie inwazyjnych zabiegów, aby rozwiązać dowolną liczbę problemów.

Jakie zabiegi odmładzające są obecnie popularne

Bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi odmładzające

Zastosowanie PRP, czyli osocza bogatopłytkowego z niewielkimi ilościami dodatków, takich jak neuromodulatory i kwas hialuronowy, dostarczanych z ręcznymi urządzeniami w celu zapewnienia mezoterapii powierzchownych struktur skóry, może zapewnić poprawę cery, która była wcześniej obserwowana tylko przy resurfacingu laserowym. Zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta, a efekty są szybciej widoczne. Obecnie coraz częściej stosuje się do zabiegów w klinikach medycyny estetycznej lasery pikosekundowe. Mogą być one używane do wszystkiego, od ogólnego odmładzania skóry i rozjaśniania cery, po ukierunkowane leczenie drobnych zmarszczek, przebarwień, blizn potrądzikowych i usuwania niechcianych tatuaży. Zabiegi z użyciem tego typu lasera mają minimalny czas przestoju i są bardzo dobrze tolerowane.

Minimalnie inwazyjne procedury napinania i odmładzania skóry są obecnie bardzo popularne wśród pacjentów klinik medycyny estetycznej. W miarę wzrostu oczekiwanej długości życia na świecie wielu pacjentów poszukuje niechirurgicznych, zapobiegawczych metod leczenia, które można rozpocząć w wieku dwudziestu, trzydziestu i czterdziestu lat, aby uniknąć lub opóźnić potrzebę bardziej agresywnych zabiegów chirurgicznych w przyszłości.

Niektóre zabiegi wykorzystują ultradźwięki do stymulacji produkcji kolagenu głęboko w skórze, powodując efekt napinania skóry, zapobiegając i lecząc wiotczenie skóry oraz zmarszczki. Wiele zabiegów odmładzających znajdziemy z klinice medycyny estetycznej z Łodzi, a szczegóły poznać można na stronie http://neobeauty.pl. Wraz z pojawieniem się zabiegów medycyny estetycznej, które okazały się bezpieczne i skuteczne w napinaniu i liftingu skóry, pacjenci coraz chętniej sięgają po mniej inwazyjne opcje odmładzania.