Menu

Kredyt hipoteczny, a pożyczka hipoteczna?

21 grudnia, 2018 - Biznes, Firma
Kredyt hipoteczny, a pożyczka hipoteczna?

Wiele osób myli jedno z drugim. Jeśli mówimy o pożyczce hipotecznej to zaciągana jest pod zastaw domu czy mieszkania. Można również pod zastaw wziąć kawałek ziemi czy działkę budowlaną. Wszystko można zastawić pod warunkiem, że przedstawia to jakąkolwiek wartość.

Pożyczkę otrzymujemy na konkretny cel, czyli najczęściej chcemy remontować sobie nieruchomość i nie mamy pieniędzy, dlatego zaciągamy taki kredyt. Jeśli nieruchomość jest sporo warta to można uzyskach duże pieniądze na bardzo przestępnych warunkach i wiele osób z takiej możliwości korzysta, bo im się to bardzo opłaca.

Kredyt hipoteczny to kredyt na dom czy mieszkanie, czyli na kupno albo na postawienie. Tylko i wyłącznie na to, dlatego trzeba spełnić wiele warunków zanim się taki kredyt otrzyma. Zanim wybierzemy kredyt hipoteczny trzeba wiedzieć, co się zmieniło na rynku kredytowym. To naprawdę ma bardzo duże znaczenie, bo tylko wtedy wybierzemy tani kredyt na dogodnych dla nas warunkach. Chcemy mieć nieruchomość, ale chcemy również płacić niskie raty i oddać bankowi mniej pieniędzy. To nasz cel numer jeden.

Jak to można osiągnąć?

Wystarczy skorzystać z pomocy doradcy finansowego, który niezależnie będzie nam doradzał w kwestii kredytu hipotecznego. Powie nam, na co zwracać uwagę i która oferta jest najlepsza. Sami decydujemy czy wybieramy właśnie tę ofertę czy dalej czegoś szukamy. Warto zaufać takiej osobie, bo naprawdę zna się bardzo dobrze na kredytach i jest w stanie nam w profesjonalny sposób doradzić. Zyski mogą być naprawdę bardzo duże i sami się o tym przekonamy. Udając się do doradcy finansowego mamy wgląd w trzydzieści różnych ofert kredytów hipotecznych. Lepszego rozwiązania na pewno nie znajdziemy, dlatego nie ma, co tracić czasu na szukanie innych sposób na dotarcie do super ofert kredytów hipotecznych. Te osoby, które dzisiaj chcą się skontaktować z doradcą finansowym można zaprosić na stronę http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/ , a wszystkiego się dowiedzą. Ta wiedza przyda nam się bardziej niż nam się to może teraz wydawać.