Menu

Sprawdzone strategie, które pomogą Ci rzucić palenie

1 maja, 2019 - Biznes
Sprawdzone strategie, które pomogą Ci rzucić palenie

Palenie uzależnia zarówno psychicznie, jak i fizycznie, więc rzucenie może być trudne.

Jeśli martwisz się o swoje zdrowie lub jesteś zmęczony uczuciem konieczności palenia, nie rozpaczaj; istnieje wiele technik, które pomogą Ci rzucić palenie. Przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać kilka pomysłów, które pomogą Ci rzucić palenie.Jeśli palisz jako sposób na kontrolowanie stresu, będziesz chciał mieć gotowe inne techniki radzenia sobie ze stresem, gdy zdecydujesz się rzucić palenie. Trzymaj się z dala od sytuacji, które mogą Cię stresować przez kilka pierwszych tygodni po rzuceniu palenia. Możesz także radzić sobie ze stresem poprzez jogę, medytację lub masaż.Aby osiągnąć swój cel, jakim jest rzucenie palenia, ważne jest, abyś zanotował korzyści płynące z rzucenia palenia. Niektóre przykłady obejmują dłuższe życie, wspaniałe samopoczucie, lepszy zapach, oszczędzanie pieniędzy itp. Wyeliminowanie palenia ze swojego życia przynosi wiele korzyści. Zapisanie ich może pomóc w utrzymaniu motywacji do odniesienia sukcesu.Rozpoczęcie programu ćwiczeń to świetny sposób na wsparcie siebie, gdy próbujesz rzucić palenie. Za radą lekarza, zrelaksuj się w schemacie, zwłaszcza jeśli od wielu lat nałogowo palisz. Ćwiczenie to pomoże ci nie tylko naprawić niektóre szkody, jakie palenie wyrządziło twojemu ciału, ale jest również świetnym środkiem łagodzącym stres.Aby rzucić palenie, znajdź coś innego, co możesz trzymać w dłoni i wkładać do ust. Wielu palaczom trudno jest rzucić palenie, ponieważ odczuwają potrzebę trzymania papierosa w dłoniach i ustach. Biznesy Online - Szereg ciekawych publikacji związanych z biznesem również w sieci.

Zamiast papierosa możesz trzymać się słomki.Spróbuj włączyć do swojego życia ćwiczenia głębokiego oddychania, gdy zaczniesz odczuwać potrzebę palenia.

Pomoże Ci to się uspokoić, gdy poczujesz potrzebę zaciągnięcia się. Głębokie oddychanie pomoże ci kontrolować siebie i powstrzymać chęć, zanim zaczniesz myśleć o poddaniu się.Niech przyjaciel lub członek rodziny rzuci palenie w tym samym czasie co ty. Podobnie jak inne rzeczy w życiu, takie jak utrata wagi, rzucenie palenia jest łatwiejsze, gdy ktoś inny wie, skąd pochodzisz. Oboje możecie dzielić się wskazówkami lub po prostu dawać sobie nawzajem upust.Kiedy jesteś gotowy rzucić palenie, nie bój się zasięgnąć porady lekarza. Lekarz może poprowadzić Cię na wiele sposobów, jak rzucić palenie, czy to zalecając produkt zastępujący nikotynę, czy nakreślając plan ćwiczeń, czy nawet oferując autorytatywne słowa zachęty i wsparcia.Nie zakładaj, że nikotynowy lek musi zawierać nikotynę. Chociaż prawdą jest, że możesz znaleźć alternatywne źródło nikotyny i zmniejszyć jej poziom, możesz po prostu wypróbować leki na receptę, które blokują zapotrzebowanie na nikotynę. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie leku, który może po prostu zabić twoje pragnienia.Bądź otwarty na temat zamiaru rzucenia palenia. Niech Twoi znajomi, rodzina i współpracownicy wiedzą, że zamierzasz to zrobić i kiedy jest Twoja randka. Obecni palacze prawdopodobnie będą na tyle rozważni, aby w tym czasie rzucić palenie w Twoim otoczeniu. Dowiesz się również, kto wspiera, a kto jest krytyczny wobec Twojego nawyku. Znalezienie wsparcia i źródeł zachęty może sprawić, że przyszła próba rzucenia palenia zakończy się sukcesem, jeśli to nie ta.Mając do dyspozycji niezliczone strategie, które pomogą Ci rzucić palenie, nie ma powodu, by sądzić, że jest to niemożliwe. Mam nadzieję, że niektóre wskazówki, które właśnie przeczytałeś, pasowały do ​​Ciebie. Wybierz swoje ulubione wskazówki i zastosuj je w swoim życiu, aby poradzić sobie z nałogiem palenia.