Menu

Wózek wielofunkcyjny – to wygodne rozwiązanie

22 września, 2019 - Handel
Wózek wielofunkcyjny – to wygodne rozwiązanie

Jesteś na etapie kompletowania wyprawki? To nie lada wyzwanie szczególnie w przypadku pierwszego dziecka. Ubranka, nosidełko, produkty do pielęgnacji – to duże obciążenie dla domowego budżetu. Nie należy jednak oszczędzać wybierając wózek. Taki sprzęt musi być komfortowy, bezpieczny i trwały.

Wózek wielofunkcyjny – dlaczego warto?

Coraz więcej producentów oferuje wózki dziecięce wielofunkcyjne. Taki zestaw składa się z wózka głębokiego, spacerówki, a niekiedy także nosidełka. Każdy z tych sprzętów montuje się na tym samym stelażu. Jest to możliwe dzięki specjalnym adapterom. Takie rozwiązanie pozwala na wybór wózka z wyższej półki. Odchodzą bowiem koszty związane z zakupem tradycyjnej spacerówki czy nosidełka.

Wózek wielofunkcyjny – na co warto zwrócić uwagę?

Wybierając wózek wielofunkcyjny, warto jednak zastanowić się, jakie powinien spełniać funkcje. Dla osób, które planują większość czasu spędzać w mieście, a mieszkają na wysokim piętrze, odpowiednie będą te modele, które posiadają lekkie, piankowe koła. Z kolei ci rodzice, którzy mają w planach długie spacery po lesie, częste wyprawy w góry i nad morze, powinni rozważyć zakup wózka na dużych, pompowanych lub żelowych kołach. Takie koła zapewniają bowiem lepszą amortyzację, a co za tym idzie wpływają na komfort jazdy dziecka.

Postaw na bezpieczeństwo twojego dziecka

W przypadku spacerówki, bardzo ważne jest, by posiadała odpowiednie zabezpieczenia. Wózek spacerowy powinien posiadać pasy bezpieczeństwa oraz pałąk. Dzięki tym elementom, dziecko na pewno nie będzie się zsuwało, ani nie wypadnie z wózka.

Odpinana tapicerka, kosz na zakupy, wentylacja

Wózek powinien posiadać także udogodnienia w postaci odpinanej tapicerki. Dzięki temu bez problemu będzie można ją ściągnąć i wyprać lub wyczyścić. Dobrze, by w daszku wózka znajdowały się również wywietrzniki. Będzie to szczególnie przydatne w okresie letnim. Wózek powinien także posiadać pojemny schowek, w którym będzie można przewozić na przykład zakupy.

Bogata oferta wózków w sklepie internetowym

Szeroki wybór wózków znajdziecie na www.wozki-foteliki.pl. Sklep internetowy proponuje wózki dziecięce wielofunkcyjne, lekkie spacerówki oraz wózki głębokie. Sklep oferuje jedynie modele znanych i cenionych producentów, jak na przykład: Bugaboo, Cybex, JOOLZ, Stokke czy Mutsy.