Menu

Kalendarze biuwar – dlaczego warto?

8 sierpnia, 2022 - Blog
Kalendarze biuwar – dlaczego warto?

Każdego roku 8 stycznia obchodzimy nietypowe święto – Dzień Sprzątania Biurka.

Początek roku to dobry moment właśnie na takie porządki, najlepiej gruntowne. Po całym szaleństwie świąteczno-sylwestrowym wracamy do pracy, znajdujemy kubek z niedopitą kawą (wymyć go mogliśmy jednak przed świątecznym urlopem), odkopujemy stertę dokumentów, które w ostatnie dni mijającego roku nie miały już większego znaczenia. Porządek jednak musi być! Wiadomo, że geniusze odnajdują się w chaosie, ale ten chaos opakowany jest w liczby kalendarza, deadliny i myśli nastawione na jak najbardziej wydajną pracę.

Kalendarze biuwar - dlaczego warto?

Zapewne ulubiony moment każdego z Was to wieszanie nowego kalendarza na ścianie, układanie nowego podkładu na biurko i planowanie nowych postanowień

Jednym z nich powinno być utrzymywanie porządku na biurku, ale po 15 stycznia kto by już o to dbał (natura wielu z nas to jednak bycie geniuszem). Biuwar to miejsce do uwalniania kreatywności szczególnie podczas długich rozmów telefonicznych dobrze, że jest produktem który w standardzie zazwyczaj najmniej ma 26 kart.

Przy każdym sprzątaniu biurka można się pożegnać z kolejną „zabazgraną” kartką pokazującą burzliwą historię Twojej pracy przy biurku

Czy zatem można się ograniczyć do sprzątania biurka tylko 26 razy w roku? Czyli średnio co 2 tygodnie? W sumie dobry pomysł dla systematyczności i ogarniania chaosu. Dla tych, którzy sprzątanie biurka traktują bardzo poważnie opcja z 52-kartami idealna. Zapytaj o ten produkt w dobrej drukarni, posprzątaj biurko i koniecznie sprzedaj pomysł na systematyczność wszystkim swoim współpracownikom.