Menu

Niwelatory laserowe – gdzie szukać sprzętu z gwarancją jakości?

2 lutego, 2023 - Blog
Niwelatory laserowe – gdzie szukać sprzętu z gwarancją jakości?

Niwelator laserowy to sprzęt przeznaczony do użytku przez budowlańców i drogowców. Jest niezastąpiony przy niwelacji, czyli wyznaczaniu różnicy wysokości. Podczas prac remontowych i wykończeniowych niwelatory laserowe pomagają w dokonaniu precyzyjnych pomiarów. Jaki model wybrać z oferty sklepu Norwit.pl?

Niwelatory laserowe w e-sklep Norwit.pl

Niwelator laserowy to narzędzie pozwalające wyznaczyć płaszczyznę poziomą, pochyloną, pionową (po obróceniu go o 90°), a także, dzięki pionownikowi, określa pion lub kąty proste. Sklep internetowy Norwit.pl oferuje lasery budowlane gotowe do pracy w każdych warunkach – odporne na czynniki atmosferyczne i wydajne dzięki akumulatorom litowo – jonowym.

Czujnik laserowy podnosi dokładność niwelacji nawet na otwartej przestrzeni. Prace montażowe, brukarskie, instalacyjne i stolarskie mogą być skrupulatnie wyonywane tylko dzięki laserom budowlanym. Kupując na Norwit.pl zyskujesz także możliwość przedłużenia gwarancji do 24 miesięcy. Wystarczy zarejestrować swój zakup na stronie i cieszyć się autoryzowanym serwisem.

Wykorzystanie laserów w każdym dziale usług budowlanych

Lasery rotacyjne znajdują swoje zastosowanie w każdym dziale prac budowlanych. Najczęściej wykorzystywane są do równania terenu, czyli właśnie niwelacji. Profesjonalne firmy brukarskie wykorzystują niwelatory laserowe przy budowie podjazdów, parkingów i tarasów. Lasery kanalizacyjne kontrolują głębokość wykopu i kładzionego rurociągu. Lasery przemysłowe wykorzystywane są w laserowych systemach sterowania maszyn. Laser budowlany Nivel System NL540 DIGITAL w zestawie ze statywem to sprzęt dla profesjonalistów. Laser rotacyjny posiada laser czerwony o wiązce 635 nm.

Niwelator laserowy Nivel System NL540 DIGITAL

Niwelator laserowy Nivel System

Marka Nivel System tworzy niwelatory laserowe z systemem rotacyjnym oraz ze statywem. Decydując się na samopoziomujący model NL520 DIGITAL otrzymasz dokładność poziomowania rzędu +/- 1 mm na 10 metrów. Niwelator laserowy rotacyjny zapewnia taką dokładność dzięki średnicy 500 m zasięgu pracy oraz skanowaniu od 0°-10°-45°-90°-180°.

Niwelator laserowy rotacyjny Nivel System NL540 DIGITAL samopoziomujący

Sklep Norwit.pl oferuje niwelator Nivel System w pakiecie z przydatnymi akcesoriami – czujnikiem laserowym, uchwytem na łatę laserową, akumulatorami, ładowarką. Zestaw zawiera też okulary laserowe, tarczkę laserową i kufer transportowy. Wybrany model sprawdzi się równie dobrze jako laser przemysłowy jak i laser kanalizacyjny. To wszechstronne i wielofunkcyjne narzędzie tak do prac wewnątrz pomieszczeń jak i na otwartych przestrzeniach. Sklep online Norwit.pl dostarczy wybrany niwelator laserowy raz z gwarancją jakości.