Menu

Problemy z cellulitem

29 września, 2020 - Blog, Uroda, Zdrowie
Problemy z cellulitem

Jeśli mamy zbyt duży cellulit i wstydzimy się rozebrać na plaży czy nawet przed partnerem to trzeba wybrać jeden z dostępnych zabiegów. Wtedy poczujemy się o wiele lepiej i na tym nam zależy.

Jedną z metod, która pozwala na usuniecie cellulitu jest lipoliza iniekcyjna. Możemy się przy okazji tego zabiegu pozbyć cellulitu, ale co istotne wymodelować swoją sylwetkę. W obszar gdzie znajduje się cellulit wstrzykuje się specjalną substancje, która pozwala na powolny rozpad komórek tłuszczowych. Tłuszczu jest mniej, cellulit się zmniejsza, a zatem nasz plan będzie wykonany w stu procentach. Dobrym rozwiązaniem dla ans będzie również karboksyterapia, która polega na wstrzykiwaniu w miejsca gdzie występuje problem dwutlenku węgla. Jest to metoda bezpieczna, dlatego nie trzeba się o nic martwić. Wszystkie zabiegi zawsze wykonywane są po przeprowadzeniu konsultacji. W ten sposób dobiera się metodę skuteczną, która będzie nam gwarantowała najlepsze efekty. W tym celu przecież poddajemy się tym wszystkim zabiegom w gabinecie kosmetycznym.


Wybór zabiegów, które będzie można zastosować jest o wiele większy.

Dzisiaj medycyna estetyczna daje nam do wyboru naprawdę dużo zabiegów. Warto z nich skorzystać, ale zanim to zrobimy to byłoby dobrze się dowiedzieć o nich wszystkiego. Jeden są mniej skuteczne, a inne bardziej. Tak to już jest, że na naszą koleżankę ten zabieg podziałał, a nam jest potrzebny inny. Jeśli zgłosimy się do specjalistów to oni ocenią, jaki stopnień cellulitu u nas występuje. W ten sposób można dopasować zabiegi, które pomogą nam uzyskać jeszcze lepsze efekty. Jeśli zdecydujemy się już dzisiaj na usuwanie cellulitu w Ego Med Spa Kraków to będziemy bardzo zadowoleni. To specjaliści, którzy doradzą nam i przeprowadzą wszystkie potrzebne zabiegi. My się nie znamy, my oczekujemy fachowej pomocy. To, jaka będzie jakość usług ma znaczenie dla efektu końcowego, dlatego trzeba będzie jak najszybciej się do nich zgłosić. Wtedy dowiemy się, co u nas da się zastosować i co można zastosować.