Menu

Doradca finansowy od kredytów hipotecznych

9 sierpnia, 2018 - Firma, Handel, Mieszkanie
Doradca finansowy od kredytów hipotecznych

Polacy dobrze wiedzą, że gdyby nie kredyty hipoteczne to nie mieliby swoich mieszkań i domów. Tak to właśnie wygląda, że trzeba finansować zakup nieruchomości z kredytów, bo nie mamy aż tyle pieniądze.

Z drugiej strony na całym świecie nawet osoby bogate biorą takie kredyty, bo im się to opłaca. W Polsce warunki, jakie trzeba spełnić są bardzo różne odnośnie kredytów, dlatego trzeba się na sprawdzanie wszystkiego nastawić. Można się na tym nie znać i wtedy korzystamy z pomocy doradcy finansowego.

Dlaczego ta osoba ma nam pomóc?

Zajmuje się tym, na co dzień, dlatego jest w stanie nam pomóc przy wyborze czegoś, co będzie dla nas najkorzystniejsze. Mamy do wyboru trzydziestu różnych ofert ze wszystkich banków, jakie są w Polsce. Pierwszy etap to kompletowanie dokumentów, które są nam potrzebne. Nie wiemy, jakie? Nie ma się, czym przejmować doradca finansowy będzie nam na bieżąco mówił, co należy przynosić. Na pewno ważne są dochody, jakie posiadamy oraz jakie mamy wydatki. Na tej podstawie będzie można bardzo szybko dokonać analizy i będziemy wiedzieć ile kredytu otrzymamy. Im więcej zarabiamy tym banki chętniej nam kredytów udzielają. Jeśli wszystko się zgadza i mamy zdolność kredytową to trzeba będzie wypełnić wnioski, które następnie trafią do wybranych banków.

Najczęściej jest to kilka banków, ale nie wszystkie odpowiedzą nam pozytywnie. Gdyby się tak stało, że kilka jest chętnych to wtedy doradca finansowy będzie starał się negocjować warunki kredytowe. Ogromną zaletą współpracy z doradcą finansowym jest to, że ta osoba jest z nami do końca, czyli aż otrzymamy pieniądze na swoje konto. Jeśli dzieje się coś nie tak czy są jakieś problemy to do akcji wkracza doradca finansowy, który na tym dobrze się zna. Kogoś, kto jest w stanie nam pomóc przy wyborze kredytu hipotecznego znajdziemy na http://1ekspert.pl/oferta/kredyt-hipoteczny/. Nie znajdziemy lepszej oferty, dlatego warto z niej skorzystać. Przyspieszymy tym samym otrzymanie naszego upragnionego kredytu hipotecznego.