Menu

Wanna z masażem relaks pod gołym niebem

5 września, 2020 - Handel
Wanna z masażem relaks pod gołym niebem

Wanna z hydromasażem przed domem jest coraz częstszym widokiem w naszym kraju.

Wana tego rodzaju może znajdować się na zewnątrz, dzięki czemu w letnie dni możemy wylegiwać się na łonie natury. Oczywiście należy odpowiednio przygotować teren pod tego rodzaju wannę. Potrzeba będzie doprowadzić wodę, źródło energii elektrycznej, wanna bowiem będzie potrzebowała zasilania. Trzeba wybrać miejsce w którym ustawimy naszą wannę, dobrze postawić wannę z dala od drzew, dzięki czemu łatwiej będzie zachować czystość.

Główną zaletą tego rodzaju wanien są bąbelki, oraz woda pod ciśnieniem wypuszcza na z dyszy. Strumień wody wychodzi z dyszy, a powietrze, które jest wciągane przez jego zwężoną część, tworzy ciśnienie.

Strumień wody generowany przez pompę miesza się z powietrzem i razem tworząc kojące i masujące bąbelki, które użytkownik może regulować. Niektóre starsze wanny z hydromasażem mogą używać specjalnych dmuchaw powietrza, aby wytworzyć dodatkowe bąbelki w wodzie. Można je stosować zamiast lub dodatkowo do typowych strumieni powietrza. W tego rodzaju wannach znajduje się także kontroler i grzałka, sterownik w bezpieczny sposób pozwala filtrowi, pompie, grzałce i dyszom skutecznie realizować funkcje filtrowania, ogrzewania i strumieni wody. Dodatkowo woda przechodzi przez podgrzewacz, dzięki czemu można potrzymać odpowiednią temperaturę wody. Panel sterowania pozwala kąpiącym się zmieniać temperaturę wody z wnętrza lub z zewnątrz wanny z hydromasażem. To oczywiście bardzo wygodne, ponieważ szybko możemy dostosować wszystkie parametry do naszych potrzeb. Filtry i środki odkażające do wody mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wanny w czystości. Filtr powinien być oczywiście odpowiednio czyszczony, dzięki czemu woda cały czas będzie krystalicznie czysta. Wiele osób docenia sobie jacuzzi pod gwiazdami, możliwość odpoczynku po pracy w wannie z bąbelkami. Można jej oczywiście używać także w czasie chłodniejszych dni można pogrzać wodę i cieszyć się komfortowym wypoczynkiem.