Menu

Ile może kosztować wycieczka do Lwowa?

31 grudnia, 2018 - Handel
Ile może kosztować wycieczka do Lwowa?

Podróże do Lwowa z roku na rok stają się coraz bardziej popularne wśród Polaków. Wiele osób wybiera jednodniowe wycieczki, weekendy we Lwowie i dłuższe wycieczki wakacyjne. Większość odwiedzających ma jednak mylne mniemanie o cenach w tym urokliwym i pełnym zabytków mieście. Z roku na rok podróżujemy coraz więcej, w tym do Lwowa i innych części Ukrainy. Wielu Polaków przyjeżdża do Lwowa, korzystając z usług biur podróży, ale nie jest to zdecydowanie najtańszy sposób podróżowania.

Polacy jadą do Lwowa, ponieważ jest on niewyobrażalnie tani dla polskich turystów. Jeśli podróżujesz z różnych części Polski, będziesz musiał pokryć koszty podróży do granicy z Ukrainą. Pierwszym punktem taniej weekendowej wycieczki do Lwowa jest dotarcie do przygranicznego miasta, czyli np. Przemyśla. Z dworca autobusowego w Przemyślu jedziemy do przejścia granicznego w Medyce. Z Przemyśla można również pojechać pociągiem do Lwowa bezpośrednio.

Jak tylko uda nam się kupić niezbędne bilety, pozostaje nam tylko zarezerwować hotel we Lwowie. Najtańsze hostele w tym wyjątkowym mieście oferują swoje usługi za jedyne 9 złotych za pokój dziennie. Takie tanie noclegi we Lwowie są możliwe tylko w pewnej odległości od centrum i Rynku Głównego. Należy jednak szukać tańszej opcji w postaci pokoju jak najbliżej centrum, tak aby nie wydawać jeszcze pieniędzy na bilety, aby poruszać się transportem publicznym.

Jeśli już urządzaliśmy się we Lwowie, to wtedy już mamy czas na nocne życie, kawiarnie, restauracje i zwiedzanie Lwowa, a także różne inne ciekawe atrakcje. Niskie ceny za wszystko sprawiają, że pieniądze stają się bardzo łatwe dla nas do wydania i można tu z powodzeniem wydać kilka tysięcy złotych tygodniowo. Jeśli jednak nie masz tak dużo pieniędzy na podróż i szukasz najtańszych możliwości przeżycia, dzień we Lwowie z trzema posiłkami w mieście może nas kosztować jedyni ok 100 zł. Widzimy więc, że interesujące i niepowtarzalne wycieczki do Lwowa mogą nas wynieść tylko do 200 zł. Oczywiście, wiadomo, że Lwów uwodzi nawet luksusowymi restauracjami z niskimi cenami za wszystkie usługi, takie jak dentysta, fryzjer, masaż lub SPA.

Zobacz szczegóły na stronie biura http://www.kresy.com/ już teraz.