Menu

Podróżnicy kochają klubokawiarnie

16 sierpnia, 2018 - Biznes, Rozrywka
Podróżnicy kochają klubokawiarnie

Planowanie podróży to wyjątkowa chwila, dlatego byłoby miło zrobić to w jakimś nietypowym i wyjątkowym miejscu. Wtedy będzie to jeszcze przyjemniejsze i na pewno zapadanie nam na stałe w pamięci. Tam i z powrotem to będzie klubokawiarnia, która idealnie będzie pasowała podróżnikom. Dlaczego?

Tutaj są dwie sale, w których będzie można planować podróże, a nawet po nich odpoczywać. Jedna sala przeznaczona jest dla tradycjonalistów, którzy chcą oddać się pracy, trochę pomarzyć. Jest tam miejsce do podładowania telefonu czy innego urządzenia. Na ścianie znajduje się ekspozycja zdjęć z podróży, które pozwolą nam się przenieść w czasie i być tam gdzie nam się to marzy. Sala numer dwa jest już całkowicie inna.

Tam znajduje się klimatyzacja i można w swobodny sposób odpocząć. Potocznie ta sala nosi nazwę Afryka, ponieważ można odpoczywać na orientalnych pufach albo na hamakach. Już po opisie widzimy, że to będzie miejsce idealnie do nas dopasowane. Dzisiaj brakuje takich klimatycznych miejsc, dlatego cieszy każde następne, które powstanie. Będąc tutaj można na chwile przenieść się w inny świat. Jesteśmy w Polsce, ale czujemy się jakbyśmy byli w innym bardziej tropikalnym czy orientalnym miejscu. To jest właśnie sukces tego lokalu, że może nam to wszystko zagwarantować.

Skorzystajmy z okazji
Nawet, jeśli nie interesujemy się podróżami to warto pójść i sprawdzić jak to wygląda. Wiele osób każdego dnia tam przychodzi. Te osoby siedzą piją kawę i jedzą pyszne ciastka, ale są też takie, które przychodzą na śniadania czy lunch. Klubokawiarnia dla każdego ma przygotowaną ofertę ze swojego menu, która przypadnie mu do gustu. Jeśli jesteśmy w stolicy to nie pozostaje nam nic innego jak na stronie śniadania Warszawa sprawdzić czy lokal jest dzisiaj czynny i czy przypadkiem nie jest wynajęty. Można go wynajmować na stoliki, ale można również wziąć jedną, a nawet obie sale. Wszystko można zrobić w bardzo niskiej cenie to zachęca nas do wybrania tej oferty. Tam wszyscy czują się niesamowicie i wyjątkowo.