Menu

Bogata oferta firm cateringowych z dostawą do pracy

19 lutego, 2020 - Handel, Zdrowie
Bogata oferta firm cateringowych z dostawą do pracy

Firmy cateringowe prześcigają się w oferowaniu coraz ciekawszych dań. W ofercie znajdziemy różnego rodzaju przekąski, oczywiście to nie tylko kanapki czy ich mniejsza wersja czyli tartinki, ale to przede wszystkim ryby w galarecie, roladki drobiowe, warzywne czy rybne.

Wiele firm oferuje także mięsa pieczone na przykład schab ze śliwką, to śledzie w różnych odsłonach, w sałatkach, w oleju, śmietanie. Wszystkie przekąski są oferowane jako dania na zimno, do tak zwanej szybkiej konsumpcji, które doskonałym smakiem i aromatem pobudzają apetyt gości przed daniem głównym.

Przystawki dostarczane na wskazane przez zamawiającego miejsce, przez firmę cateringową, to szybki, niedrogi, ale przede wszystkim prosty sposób na bardzo urozmaicone bankietowe menu. Nawet najlepszej gospodyni domowej czasem brak finezji w przystrojeniu potraw, równie często brakuje czasu na przygotowanie odpowiednich przekąsek, dlatego warto bliżej zapoznać się z oferowanym asortymentem.

Oczywiście w ofercie firm cateringowych znajdują się także dania gorące dostarczane na przyjęcia, bankiety, wesela w równie prosty sposób jak zwykłe przekąski. Są to potrawy smaczne, finezyjnie dekorowane, już sam ich wygląd pobudza kubki smakowe.

Współczesne panie domu zabiegane, rozerwane między prace zawodową i rodzinę, nie mają czasu przygotowywać jedzenia na większe i mniejsze spotkania towarzyskie i to właśnie z myślą o nich firmy cateringowe przygotowują swoją ofertę. Oczywiście dostarczają także lunch do pracy, wiele osób nie ma czasu aby wyjść z pracy na przerwę. Dlatego tak popularne jest zamawianie jedzenia bezpośrednio do miejsca pracy, można zamówić kanapki, jak również różnego rodzaju dania gorące, najczęściej będzie to zupa i drugie danie. Tego rodzaju zestawy cieszą się bardzo dużą popularnością także ze względu na niewygórowaną cenę. Zestaw obiadowy często możemy zamówić za około 20 złotych, warto przy tym pamiętać iż codziennie możemy zamówić coś innego.

Dodatkowo mamy wybór różnego rodzaju sałatek, można wybierać pomiędzy ryżem, ziemniakami a kaszą.